Xiaomi

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge

2.799 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler

 • MarkaXiaomi
  Model NumarasıSDJQR02RR
  RenkBeyaz
  Ürün Ağırlığı3,8 Kg
  Ürün Boyutları34,5 x 34,5 x 9,6 cm
  Kapasite0.42 litre
  Güç/Watt Değeri55 watt
  Voltaj14.4 volt
  Otomatik KapanmaHayır
  Gürültü Seviyesi66 dB
  Özgün Özelliklerkablosuz
    

  Ben, Mijia süpürme robotu
  Yüksek IQ, temiz ve hızlı süpürme süpürme
  Akıllı yol planlama Gale basınç emme uzaktan akıllı kontrol büyük pil kalıcı temizlik


  Bu benim,
  Çok yönlü süpürme robotu


  Yeterince güçlü yeterince akıllı
  LDS büyük emiş fanı basit tasarım gibi birçok sensör
  Harita üretimi, yol planlama yüzen ana fırça 5200mAh büyük pil
  Otomatik şarj dinamik hız yan fırça uzaktan akıllı kontrol
  Breakpoint süpürme 10mm duvar görünümü haritaları boyunca gerçek zamanlı olarak süpürme  "Akıllı, bir insan gibi düşün"
  Kanıtlara dayanarak, evde temizlik yolunu planlayacağım.
  Elde edilen veri bilgilerini gerçek zamanlı olarak üç "beynime" senkronize eden çok sayıda sensörüm var-İnsan beyninin toplanan verileri geçmek için birlikte düşünmesini ve birlikte çalışmasını simüle ediyorlar. Odayı inşa etmek için SLAM algoritması. Harita ve gerçek zamanlı olarak bulun. Harita bölme alanına ve planlanan temizleme yoluna göre, kenar boyunca z-şeklinin süpürme yolu oluşturulur ve bölme temizleme görevi tek tek tamamlanır.
             
  Göz duyusal beyin düşünme
  LDS lazer değişen sensörÇoklu sensör birlikte çalışırÜç bağımsız işlemci SLAM algoritması


  Bir çift alum, kapalı alanı doğru bir şekilde algılamama izin ver
  Yüksek hassasiyetli lazer değişen sensör


  5x360 °/sn tarama maksimum hassas aralık 6m hata değişen 1800 saniye ≤ 2%


  Akıllı, üç beyin beni bağımsız düşündürdü

  Allwinner
  ARM Cortex-TM-A7 mimarisine sahip dört çekirdekli uygulama işleme

  TI Texas aletleri
  Kelime sinyal işlemcisi

  ST STMicroelectronics
  ARM Cortex-M3 mimari mikrodenetleyici  Tam anlamda, her zaman karmaşık ortamları tespit edebilirim

  Farklı evlerin farklı alan ortamları vardır. Çeşitli aile ortamlarıyla nasıl tanışabilirim? 12 ana akım robotun sensörlerini kaplıyorum. 9.6 cm'lik yükseklik, evin her köşesine kolayca girebilir, görünür ve görünmez. Yer incelikle temizlenebilir.  Harika hesaplama, endüstri lideri SL AM algoritması

  SLAM algoritması olarak da bilinen senkronize konumlandırma ve harita yapım algoritması, NASA Rover ve Google sürücüsüz araç gibi yüksek teknoloji projelerinde kullanılır. Lazer değişen sensör ve jiroskop yön verileri ve kilometre sayacı ile elde edilen hassas mesafe bilgilerine dayanmaktadır. Veriler, ivmeölçer verileri ve diğer kapsamlı veriler hesaplanır. Bu algoritma, gerçek zamanlı olarak bir oda haritası oluşturabilir ve harita üzerinde nerede olduğunu doğru bir şekilde bilebilir ve böylece kapsamlı bir yol planlama garantisi sağlayabilir.


  Kendi yolunuzu alın ve temizlik görevini verimli bir şekilde tamamlayın

  Alanı bölerek ve temizleme yolunu SLAM algoritması tarafından çizilen haritaya göre planlayarak temizleyeceğim. Sensörlerin işbirliğiyle, iç mekan nesnelerinin dağılımını bilebildim, engelleri tespit ettim ve temizleme yolunu gerçek zamanlı olarak planladım. Temizleme etkisini ve temizleme verimliliğini sağlamak için, ilk uzantının z-şekilli temizleme yolunu kullanacağım ve temizleme görevini verimli bir şekilde tamamlamak için bölüm temizlemesini tamamlayacağım.  Temizlemenin bir odağı var, nereye gideceğimi temizleyebilirim

  Mijia uygulamasını açın, temizleme kutusunu mobil harita üzerinde sürükleyin, sadece kutu seçim alanında çalışabilirim. Hedef noktayı ayarlamak için telefon haritasına dokunun, kendi başıma sürebilirim. Endişelenmeyin, ben olacak ıp. Sürüş sırasında gerçek zamanlı haritalar oluşturabilir ve önündeki engellerden kaçınmak için yürüyüş rotasını otomatik olarak planlayabilirim.
  Nereye gidiyorsun? Alan temizleme


  Endişelenme, otomatik olarak yeniden dolduracağım ve taramaya devam etmek için noktayı kıracağım

  Harita üzerindeki konumunu belirlemek için beşiği kendi lazer menzil sensörümle tarayın ve konumlandırın. Oda tamamen temizlendiğinde, rotayı otomatik olarak şarj standı 'e kadar planlayacağım. Temizleme işlemi sırasında, elektrik yıldızı 20% 'den düşükse, şarj etmek için otomatik olarak şarj standı 'e dönebilirim. Elektrik yükü 80% 'e şarj edildiğinde, temizlemeye devam etmek için son temizlenmemiş yere döneceğim ve tekrarlanan temizlik ihtiyacını ortadan kaldıracağım.
  Otomatik şarj kesme noktası süpürme


  "Sadece akıllı değil, sağlam bir temel beceriye sahibim."

  Zemini temizle, bana ver
  "Akıllı" bir robot olmanın yanı sıra, temiz temizlik için iyi bir yardımcıyım. Tüm makine zeminde yüzer ve güçlü yüksek statik basınç fanı tozu etkili bir şekilde vakumlayabilir. Aynı zamanda, yan fırça süpürme ve dikey rulo haddeleme gibi üç boyutlu temizleme sistemi ile yüzer toz, halı ve döküntüleri kolayca emebilir. Ayrıca zemini derinden temizleyebilir. Yer karosu tozlu. Her zaman sıcak ve temiz ev hissetmenize izin verin!
  Güçlü fan yüzen ana fırça dinamik kenar fırça


  Emme, güçlü bir akciğer kapasitem var

  NIDEC fırçasız motor ile maksimum rüzgar basıncı yaklaşık 1800 pa'dır. Güçlü hava hacminin getirdiği güçlü rüzgar basıncı, zemine veya halıya bağlı tozu hızlı ve etkili bir şekilde emebilir ve temizleme etkisi hemen gerçekleşir.


  Duvar boyunca süpürün,
  Gitmesine izin vermeden duvarı bırak


  Temizleme işlemindeki en zahmetli sorun, duvarlar arasındaki boşluğun genellikle temizlenmesidir. Sensörün duvar boyunca hareket etmesi altında, duvarlar arasındaki boşluğu temizleme işlemi sırasında duvardan yaklaşık 10 mm'lik bir mesafeyi koruyorum. Yılında toz boşluğu at duvar temizlenebilir.  "Enerjik, akıllı, daha yüksek bir arayışım var"

  Temiz görünüm sevgi ile temiz

  Modüler bir tasarımım var ve yedi parçadan oluşuyor. Tüm vücut saf beyaz, basit ve elegant ftir. 9.6 cm'lik yükseklik, çeşitli dar alanlardan geçmeme izin veriyor. IMR sürecinin üst kapağı beni daha saydam hissettiriyor. Yüksek mukavemetli darbeye dayanıklı ABS malzeme vücut boyunca kullanılır ve aşınma direnci kolay değildir. Çevreleyen ve alt yüzeyler, çarpışma aşınması nedeniyle iz bırakmamak için mat bir kaplama ile işlenir. Şarj yuvası, güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltan yangına dayanıklı sınıf V0 plastik malzeme kullanır.


  Güçlü
  Güçlü pil


  Yüksek enerjili yıldız yoğunluğu 18650 lityum İyon pil, 5200mAh * kapasiteli, standart modda yaklaşık tek akü saatlik bir 2.5 ömrü, yaklaşık temiz oda metrekarelik 250 alan * uzun pil ömrü sağlamak için özel tasarım sabit akım ve sabit voltaj şarj mekanizması, Otomatik doldurma samimi fonksiyonu ile farklı boyutlarda ailelerin temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilir.

  2.5 saat pil ömrü 250 metrekare


  Çoklu koruma, lütfen pilin güvenli olduğundan emin olun

  Pil çekirdeğim paslanmaz çelikten yapılmıştır ve PTC/CID gibi güvenlik koruma cihazları ile birlikte gelir. Pil paketi ve güç adaptörü birinci sınıf hassas şarj ve deşarj kontrol çipleri ile donatılmıştır, pil paketi koruma levhası ise gelişmiş birincil ve ikincil koruma ile donatılmıştır. Kullanıcı güvenliğine dayanan çip, pil koruması için çok telli bir koruma levhası ile tasarlanmıştır. Uzun pil ömrü sağlamak için aşırı şarj ve aşırı deşarj, aşırı ısınma/soğuk, kısa devre, aşırı akım ve ikincil aşırı gerilim gibi çoklu güvenlik korumalarına sahiptir.

  Aşırı şarj koruması
  Aşırı deşarj koruması
  Sıcaklık koruması
  Kısa devre koruması
  Aşırı akım koruması
  İkincil aşırı basınçT-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.